Ben kimim ki zaten????

Kanalıma hoş geldiniz!!!! gibi heyecanlı bir giriş yapmak istesem de Youtube’daki kadar havalı olamayacağını biliyor, ve bunu kabulleniyorum.

Ben İdil Cizrelioğlu, Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde öğrenim görüyorum. Boş zamanlarımda seyahat ediyorum DEMEK İSTERDİM ama genelde aniden seyahat planları yapıp anlamsız vakitlerde bir yerleri gezmeye karar veririm. Dünya’yı dolaşmanın hayatta en çok istediğim şey olduğunu özellikle belirtmeme ne kadar gerek var bilmiyorum ama, bir seyahat planlarken kendi yaptığım şeylerden yola çıkarak ve başka bir amaç gütmeden sadece deneyimlerimi paylaşmak adına sizleri Bidigatio ile buluşturmaya karar verdim. Bidigatio ne demek sorusunu şimdiye kadar çok duyduğum için bir açıklama ihtiyacı da hissediyorum : ”Bidi” alakasız bir şekilde benim lakabım. ”gatio” kısmı da Latince’de seyahat anlamına gelen navigatio kelimesinden geliyor.

Sitede gördüğünüz herhangi bir şeye geri bildirim vermeniz beni inanılmaz mutlu eder. Şimdi kendimi tanıtma kısmını uzatmıyor ve sizi birbirinden çılgın seyahat rehberlerimle baş başa bırakıyorum!